Apie mus


Mūsų komanda pagaliau jus pasitinka Lietuvoje “ Vienetinis dizainas“. Kuriame baldus kur būtų ne tik funkcija , bet ir emocija. Mūsų talentinga dizainerių, baldžių ir surinkėjų komanda jau daugiau kaip dešimt metų siūlo sukurtus pagal užsakymą baldus, kurie suprojektuoti ir pagaminti taip, kad visiškai atitiktų jūsų poreikius. Mūsų didžiausia motyvacija - klientų įvertinimas. Mes visada tariamės su interjero dizaineriais, architektais bei klientais, kad galėtume sukurti bet kokios paskirties aukštos kokybės baldus, pradedant idėja, baigiant projekto įgyvendinimu. Mūsų komanda visada pasiryžusi siekti tobulybės, todėl ieško pačių geriausių medžiagų ir apdailos priemonių bet kuriam projektui.


Tikslas


Mūsų tikslas yra įgyvendinti jūsų tikslą.Norėdami pasiekti tai, mes galime pagaminti visų dizainerių,architektų modelių baldus, įskaitant spalvas, medžiagas ir dydžius. Jei norima užsienio dizainerių projektuotų baldų ,mes juos pagaminsim pagal jums tinkančius išmatavimus. Stengiamės kad jūsų projektas būtų rezultatas, kuriuo galėtų didžiuotis ir mūsų komanda.


Gamyba


Mes esame kūrėjai, todėl mums svarbi kiekviena detalė. Esame įsikūrę 1000 kv.m patalpose,kuriose turime viską šių unikalių darbų gamybai. Mes dirbame su įvairiausio pobūdžio medžiagomis, kad išgautumėm unikalų baldą. Medžio masyvas, lukštai ,metalai bei oda.Kiekvienas projektas unikalus,todėl randame geriausią būdą jį pagaminti. Mūsų dizainerių komanda, bendradarbiaudama su gamyba, didžiausią dėmesį skiria brėžinių tikslumui.


Kokybė


Vienetinis dizainas didžiuojasi savo politiką, siekti geriausio įmanomo rezultato. Mūsų gamybos vadovas tikrina kiekvieną proceso eigą, pateikdamas ataskaitas apie kokybę. Šitaip mes siekiame nustatyti ir išvengti klaidų,nes tai leidžia mums laikytis sutartų terminų ir kokybės programos.

Komanda


Komandos aprašymas

Pildyti užklausos formą

KUO GALIME PADĖTI?

Jeigu turite klausimų apie mūsų paslaugas arba norite teirautis dėl projekto konsultacijos, prašome mums paskambinti numeriu +370 46 246256 arba užpildykite žemiau esančią formą ir mes su jumis susisieksime.

Vardas

El.paštas

Pakartokite el.paštą

Telefono numeris

Tema

Priedas

    Užklausa