1. PASIŪLYMO RUOŠIMAS


Mūsų komanda daro viską, kad paruoštumėm jums konkurencingą pasiūlymą.Atsižvelgiant į jūsų reikalavimus , norus, skonį bei medžiagų pasirinkimą.Informaciją dėl jūsų projektų ir preliminarią kainą, galime priimti virtualiai arba susitikus jūsų objekte.

2. DIZAINAS IR KONCEPCIJA


Antroje pakopoje mes kuriame skaitmeninius baldus, darydami brėžinius programa 3D CAD. Pateikiame detalius brėžinius su vaizdais, spalvomis ir medžiagomis, parodydami, kaip baldai atrodys patalpose. Kad pradėtume šiuos darbus, imame 20% avansą.

3. DERINIMAS


Gavę jūsų atsiliepimus dėl pradinio projekto, peržiūrime brėžinius ir juos suderiname taip, kad dizainas būtų tobulas. Proceso metu suteiksime galimybę brėžinius peržiūrėti tris kartus.

4. GALUTINIŲ BRĖŽINIŲ PATVIRTINIMAS


Kai patvirtinami brėžiniai ir projektai, esame pasiruošę gaminti baldus. Šiam procesui pradėti imame 40% mokestį nuo bendros projekto vertės. Gavę mokestį, mes pristatome ir surenkame baldus garantiniame 6 savaičių laikotarpyje.

5. PRISTATYMAS IR SURINKIMAS


Baldus surenkame profesionaliai, labai rūpestingai ir atidžiai, mūsų komanda apsaugo visus aplinkinius baldus nuo dulkių, patalpas palieka švariai išvalytas ir išsiurbtas. Vėliau prašysime užpildyti kliento anketą, kad įsitikintume, jog esate patenkinti rezultatu. Pabaigus darbus, sumokami likę 40% sumos.

Pildyti užklausos formą

KUO GALIME PADĖTI?

Jeigu turite klausimų apie mūsų paslaugas arba norite teirautis dėl projekto konsultacijos, prašome mums paskambinti numeriu +370 46 246256 arba užpildykite žemiau esančią formą ir mes su jumis susisieksime.

Vardas

El.paštas

Pakartokite el.paštą

Telefono numeris

Tema

Priedas

    Užklausa